KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678082
nr 1267 8082
Oidentifierad konstnär. Religiöst motiv. Olja på duk, 57x70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:22:57
200 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.900 kr
6
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
6
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
6
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
7
2.200 kr
8
7
2.600 kr
8